До уваги учасників АТО: Щодо забезпечення санаторно-курортними путівками

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року    № 200 «Про Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням», постанови  Кабінету Міністрів України від 22 лютого      2016 року № 187 «Про затвердження Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення» путівки видаються управлінням праці та соціального захисту населення за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості у міру надходження путівок.
Безкоштовними путівками на санаторно-курортне лікування забезпечуються:
- інваліди війни з числа учасників антитерористичної операції;
- учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь під час проведення антитерористичної операції.
Для отримання санаторно-курортної путівки необхідно:
Стати на облік до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (далі – управління) та подати наступні документи:
1. Заяву (форма затверджена Мінсоцполітики України);
2. Медичну довідку закладу охорони здоров`я  за формою № 070/о;
3. Копію паспорта громадянина України;
4. Копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
5. Документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.
Путівки для постраждалих учасників антитерористичної операції закуповуються на підставі тристоронньої угоди (особа-орган соціального захисту населення-санаторій).
Особа з інвалідністю або постраждалий учасник антитерористичної операції, який перебуває на обліку щодо санаторно-курортного лікування в управлінні праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації місця проживання може самостійно обрати санаторій для оздоровлення. Управління перевіряє заклад на відповідність встановленим вимогам та після цього укладається тристороння угода, яка передбачає безготівкове перерахування коштів санаторно-курортним закладам за надані послуги. При цьому гранична вартість путівки для відшкодування вартості санаторно-курортного лікування визначатиметься щороку Мінсоцполітики за погодженням з Мінфіном.
За додатковою інформацією звертатись до управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації за адресою: вул. Соборна, 6, каб. № 10, тел. 2-12-68.

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації