До Великолепетиської центральної районної бібліотеки надійшло 322 примірника художньої літератури різноманітної тематики

Згідно наказу Міністерства культури України від 06 вересня 2013 року «Щодо здійснення придбання україномовних книг для поповнення фондів публічних бібліотек» сектором обмінного фонду Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Гончара 15 січня 2014 року до Великолепетиської центральної районної бібліотеки передано 322 примірника художньої літератури різноманітної тематики.
Серед них літературно-художнє видання Людмили Цурки «Т. Шевченко: невідомі сторінки життя», «Гоголь. Містика та реальність»; херсонської поетеси та прозаїка Т. Щерби «Василь Гайдамака»; література історичної тематики: Савченко В. А. «Нестор Махно», «Павло Скоропадський», Сорока Ю. В. «Байда Вишневецький», «Бій під Крутами», Брестська унія». Література для юнацтва: Есаулов Олександр «Таємниця великого сканера», «Антивірус», «Канікули для інформи». Детективно-містичного змісту: Кокотюха А. «Таємне джерело», Когтяну К. «Покохати відьму», Білого Д. «Волонтер» та романи І. Роздобудько «Ліцей слухняних дружин» та ін.
Працівники центральної районної бібліотеки запрошують усіх бажаючих до книгозбірні для перегляду та ознайомлення з новими літературними надходженнями.

Таксон: