Достойна участь команди Великолепетиського району у Спартакіаді державних службовців

З 26 по 28 травня 2017 року на базі дитячого оздоровчого табору «Прибережний» в  смт Лазурне Скадовського району відбувся другий етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та органів місцевого самоврядування Херсонщини.
Участь у спартакіаді взяла 21 команда, серед яких була і команда Великолепетиського району на чолі з заступником голови районної державної адміністрації Ігорем Бойко.
Даний захід проводиться щорічно на протязі 16 років з метою пропаганди здорового способу життя, залучення працівників державної служби та органів місцевого самоврядування до занять фізичною культурою та спортом, організації дозвілля та активного відпочинку, розвитку найбільш популярних видів спорту. Це свято спорту вдалося зробити яскравим, видовищним, насиченим емоціями та гарним настроєм, що налаштували та надихнули учасників спартакіади на спортивні перемоги.
За програмою Спартакіади спортивні змагання проводилися з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Загалом спартакіада пройшла дуже емоційно, відчайдушно, спортсмени продемонстрували добру спортивну форму, завзятість, азарт, гарний настрій.
За результатами спартакіади наші спортсмени зайняли 4 загальнокомандне місце, отримавши при цьому масу позитивних емоцій.
Кращі результати змагань нашої команди це:  1 місце по міні-футболу, 2 –  настільний теніс серед жінок (Тонюк Ольга), 3 – загальнокомандне з настільного тенісу.
На перемогу нашу команду надихала гарна та дружна група підтримки, а змагання налаштували команду на нові перемоги та досягнення в майбутньому.
Дякуємо всім членам команди та групі підтримки – для нас ви найкращі.