Дотик душі

Волонтери, чия праця повністю добровільна і не вимагає матеріальної винагороди, присутні в кожній країні і завдяки їх безкоштовним старанням реалізується багато важливих для розвитку держави соціальних програм. Бути волонтером – це прекрасна місія. Хоч раз побувавши у ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття.
Тому 05 грудня 2017 року в читальному залі комунального закладу „Великолепетиська центральна районна бібліотека ім. О. М. Семашка” відбулася зустріч волонтерського центру „Пенсіонер” районної ради ветеранів, присвячена Міжнародному Дню волонтера.
До участі у заході було запрошено волонтерів – активістів, волонтерів – організаторів, селищного голову Миколу Сінькевича, радника патронатної служби обласної державної адміністрації Світлану Кумановську, начальника управління праці та соціального захисту Олексія Коновалова, голову районної організації товариства Червоного Хреста Наталю Харченко, волонтера-організатора первинної ветеранської організації Великолепетиського елеватора Воронцову В.І. та волонтера-організатора Великолепетиського ПТУ № 22 Ірину Шляхетко.
Зі словами щирого привітання і подяки до присутніх звернулися Микола Сінькевич та Олексій Коновалов, вручили подяки і подарунки волонтерам-організаторам та волонтерам-активістам. Радник патронатної служби обласної державної адміністрації Світлана Кумановська також  подякувала всім присутнім волонтерам за їх діяльність і привітала зі святом. Голова волонтерського центру Алла Камініна підвела підсумки волонтерської діяльності за рік. Висловила подяку волонтерам-пенсіонерам, які пройшли складний життєвий шлях, зазнали багатьох тяжких випробувань, але і сьогодні залишаються потрібними людям, не втрачають оптимізму і сили духу.
На заході прозвучали вірші Олександри Арєшкіної та Віри Хоменко – привітання про волонтерів, справжніх патріотів з великим щирим серцем. Вихованці комунального закладу „Великолепетиський районний Будинок культури” Олександра Бровко, Аріна Слабко та ансамбль  „Роксоланочка” (кер. О. Токар), солістка районного Будинку культури Олена Токар та директор Руслан Атаєв, соліст Великолепетиського селищного будинку культури Володимир Мікула привітали присутніх гостей своїми музичними подарунками.

 

 

Категорії статті РДА: