Фітнес марафон

Здоров’я – це ранок зі свіжим повітрям,
Це сонце, що гріє ласкаво й привітно.
Здоров’я – смак свіжих ягід дозрілих,
Це спорт, що дає нам наснагу і силу.
 
Кожен рік у другу суботу вересня ми відзначаємо День фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров’я, гармонії. Спорт – невід’ємна частина нашого життя. Для когось – це професія, для когось – життя, а для когось – просто розвага. Але хай там як, а спортсмен живе у кожному з нас.
Бо спорт – це прагнення бути кращим і досягти більшого. Це азарт, що охоплює при наближенні до мети, це емоції, які супроводжують кожну перемогу і кожну поразку.
День фізичної культури і спорту своїм може вважати кожен із нас.


Це свято покликано сприяти відродженню масового фізкультурного руху, ствердженню здорового способу життя, згуртування усіх, кого зігріває спортивний азарт.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту на центральній площі селища 11 вересня 2020 року проведено святкову фітнес-руханку, в якій взяли участь представники районної державної адміністрації, працівники організацій та установ, громадськість та учнівська молодь КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» та Великолепетиського ПТУ № 22. Ранкову фінтес-руханку провела завідувач районної дитячої бібліотеки Тетяна Хребтова, вона показала прості, але дуже корисні вправи, які варто робити щодня, щоб бути енергійним та здоровим. Учасники заходу старанно намагалися повторювати за тренером усі рухи, завзято виконували різні вправи і забезпечили собі заряд бадьорості та гарний настрій на весь день.
До речі, День фізичної культури і спорту – гарний привід щось змінити в своєму житті на краще, наприклад, проснутися з першими птахами, прийняти контрастний душ, вийти на ранкову пробіжку, зайнятися йогою, або завітати до тренажерного залу! Як відомо, фізична і інтелектуальна активність, здоровий спосіб життя – це запорука в майбутньому Вашого здоров’я, процвітання і благополуччя.
Від щирого серця вітаємо всіх з Днем фізичної культури і спорту, зі святом здорових, гарних, цілеспрямованих людей. Любіть спорт, рухайтеся, бігайте, стрибайте, перемагайте!