Головою районної державної адміністрації проведено виїзний прийом громадян на території Рубанівської сільської ради

14 березня 2019 року головою районної державної адміністрації Анатолієм Віремейчиком за участю в. о. Рубанівського сільського голови Юлії Сеньків, заступника сільського голови Олександра Лозіцького проведено зустріч з мешканцями с. Рубанівка та виїзний прийом громадян на території Рубанівської сільської ради.
Свою зустріч з мешканцями села голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик розпочав зі стислого звіту про проведену роботу та здобутки на посаді голови районної державної адміністрації щодо покращення життєдіяльності громади Великолепетиського району та сільської ради зокрема. Зазначив також, що у 2019 році будуть виділені кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення ремонту тих автомобільних доріг загального користування місцевого значення і доріг комунальної власності у населених пунктах, на які подавалися селищною, сільськими радами заявки. Голова райдержадміністрації наголосив на тому, що спільними зусиллями відповідних служб району забезпечено своєчасну сплату податків сільгоспвиробниками, внесено інші обов’язкові платежі до бюджету, що дало змогу ефективно використовувати кошти на утримання соціальної сфери села. Довів до загалу, що на території смт Велика Лепетиха завдяки залученню інвестицій заплановано будівництво портового елеватора, як наслідок, створяться додаткові робочі місця та покращиться інфраструктура району. Повідомив також про те, що тривають роботи по відкриттю у с. Сергіївка кар’єру по видобутку білого щебеню.
Під час особистого прийому громадян надійшло 4 звернення. Жителів с. Рубанівка турбували питання: створення територіальної громади з центром с. Рубанівка, фінансової спроможності майбутньої об’єднаної територіальної громади, перевезення пасажирів міжміським транспортом, будівництво Рубанівської лікарської амбулаторії та газової заправки.
Підводячи підсумки зустрічі, Анатолій Віремейчик наголосив на тому, що першочерговими завданнями поточного року є добровільне об’єднання територіальних громад району та ремонт доріг місцевого значення.
По завершенню особистого прийому громадян голова районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик спільно з заступником сільського голови Олександром Лозіцьким відвідали Рубанівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та КЗ «Рубанівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів». У останньому зустрілися з дирекцією навчального закладу та обговорили проблемні питання, а саме: виділення коштів на заміну вікон, завершення реконструкції системи опалення.