ХХХХ сесія районної ради

26 листопада 2013 року у залі засідань Великолепетиської районної ради відбулася ХХХХ сесія районної ради шостого скликання.  
На сесії звітував голова районної ради Папуша Дмитро Стратійович. Також були розглянуті питання:
- звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2013 року;
 - про внесення змін до рішення ХХХ сесії районної ради шостого скликання від 25 грудня 2012 року № 220 «Про районний бюджет на 2013 рік»;
- про програму  зайнятості населення Великолепетиського району на період до 2017 року;
- про програму щодо створення містобудівного кадастру Великолепетиського району на 2013 – 2014 роки;
 - про внесення змін до рішення ХХХ сесії районної ради шостого скликання від 25 грудня 2012 року № 223 «Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Великолепетиського району на 2013 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2015 року».
 - про затвердження Статуту Великолепетиської дитячо-юнацької спортивної школи Великолепетиської районної ради Херсонської області у новій редакції;
- про  Положення про порядок списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад району;
 - про надання згоди на списання непридатних до експлуатації основних засобів комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури»;
- про внесення змін до Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно спільної власності територіальних громад району та пропорції її розподілу.
З вищезазначених питань були прийняті відповідні рішення.
Депутати затвердили описи нагрудного знака, посвідчення «Почесний громадянин Великолепетиського району», перелік питань для розгляду на сесіях, засіданнях Президії,  постійних комісій районної ради у 2014 році та розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
У питанні «Різне» голова районної ради Папуша Дмитро Стратійович проінформував присутніх про звернення депутатів обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення  високовартісним медичним обладнанням Херсонського обласного онкологічного диспансеру.