ХLIХ сесія районної ради шостого скликання

12 серпня 2014 року в залі засідань Великолепетиської районної ради під головуванням голови районної ради Папуші Дмитра Стратійовича відбулася 49 сесія районної ради шостого скликання.
У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації Тичківський Зіновій Іванович, перший заступник голови районної державної адміністрації Трохименко Олександр Вікторович, виконуючий обов’язки Великолепетиського міжрайонного прокурора Ніколащенко Олена Анатоліївна, начальник Великолепетиського районного відділу (з обслуговування Великолепетиського та Верхньорогачицького районів) УМВС України в Херсонській області Балута Сергій Олександрович, депутати обласної ради Дяков Сергій Миколайович та Рабовський Дмитро Леонідович, керівники управлінь, відділів районної державної адміністрації, керівники районних організацій, закладів, установ, підприємств, селищний, сільські голови, громадськість району.
Відповідно до регламенту районної ради, перед затвердженням порядку денного та регламенту роботи сесії, депутатам було надано 30 хвилин для оголошення заяв, звернень. Депутат районної ради Чебров О. О. порушив питання щодо мобілізації жителів села Рубанівка.
На сесії було затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2014 року. Внесено зміни до рішення ХLІV сесії районної ради VІ скликання від 29 січня 2014 року № 361 «Про районний бюджет на 2014 рік».
Розглянуто хід виконання районних програм: «Інклюзивне навчання у навчальних закладах району» до 2015 року та «Репродуктивне здоров’я нації» на період до 2015 року.
Заслухано: виконуючого обов’язки Великолепетиського міжрайонного прокурора Ніколащенко О. А. про стан законності та вжиті органами прокуратури заходи щодо її зміцнення; начальника Великолепетиського районного відділу (з обслуговування Великолепетиського та Верхньорогачицького районів) УМВС України в Херсонській області Балуту С. О. про стан криміногенної обстановки на території обслуговування Великолепетиського РВ (з обслуговування Великолепетиського та Верхньорогачицького районів) УМВС України в Херсонській області за І півріччя 2014 року.
Розглянуто звіти керівника комунального закладу «Центральна бухгалтерія закладів культури» Великолепетиської районної ради Херсонської області Мільченко С. М. та директора Великолепетиської дитячо-юнацької спортивної школи Великолепетиської районної ради Херсонської області Ходоса Ю. О.
Внесено зміни до рішення ХХХХІ сесії районної ради V скликання від 07 вересня 2010 року № 386 «Про районну програму поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010 - 2014 роки» та до рішення ХLІІІ сесії районної ради VІ скликання від 27 грудня 2013 року № 356 «Про програму економічного, соціального та культурного розвитку Великолепетиського району на 2014 рік та прогнозних макропоказників економічного і соціального розвитку району до 2016 року».
Затверджено мережу комунального позашкільного навчального закладу «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Великолепетиської районної ради Херсонської області на 2014-2015 навчальний рік; структуру, граничну чисельність Великолепетиської дитячо-юнацької спортивної школи Великолепетиської районної ради Херсонської області, Великолепетиського центру дитячої та юнацької творчості Великолепетиської районної ради Херсонської області, комунального підприємства «Великолепетиський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Великолепетиської районної ради Херсонської області.
Надано дозвіл комунальному підприємству «Великолепетиська центральна районна лікарня» Великолепетиської районної ради Херсонської області створити Дочірнє підприємства «Аптека лікарняна» на базі відокремленого госпрозрахункового підрозділу «Аптека лікарняна» №1 комунального підприємства «Великолепетиська центральна районна лікарня».
Затверджено розпорядження голови районної ради, видані у міжсесійний період.
З цих питань були прийняті відповідні рішення.