«І пам’ять ожива вогнем пекучих ран…»

8 лютого 2019 року жителі Великої Лепетихи відзначають знаменну дату –  75-ту річницю визволення селища від фашистських загарбників. До цієї події завідувачем комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяною Хребтовою та бібліотекарем комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» Галиною Кубатко для учнів 6-х класів було проведено годину мужності «І пам’ять ожива вогнем пекучих ран…». Для своїх читачів бібліотекарі підготували книжкові виставки, тематичні викладки літератури про роки війни та визволення рідного краю від фашистів.
У ході заходу до уваги учасників представлено розповіді про доблесних воїнів, які визволяли наш край. Учні мали змогу переглянути слайдову презентацію «Ваш подвиг буде жити в віках», на якій представлено розповіді про перші дні окупації нашого селища та книжкову виставку літератури, присвячену тим трагічним воєнним рокам. У кінці заходу учні переглянули фільм «Правда о подвиге» про визволення Великої Лепетихи та визволення дітей, які були привезені фашистами з Таганрозького дитячого будинку в якості донорів для поранених солдат та офіцерів.
Тож, згадаймо у колі сім’ї та друзів тих, кого немає з нами, хто навічно залишився молодим, визволяючи наш рідний край від ворога. Нехай сьогодні і завжди в нашому домі, в кожній сім’ї панують мир, благополуччя і злагода.

 

Категорії статті РДА: