Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави

Непересічна подія, що сталася значущою віхою в історії України на шляху становлення державності та відновлення споконвічного прагнення українського народу до єдності – Акт возз’єднання ЗУНР та УНР.
З нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України у загальноосвітніх навчальних закладах району було проведено заходи серед учнівських та трудових колективів, які об’єднала єдина тема «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави». У заходах взяли участь начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Періг, представники органів місцевого самоврядування, батьки, громадськість.
На ці ж дні припало і вручення паспортів одинадцятикласникам Князегригорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Із вітальним словом до юних громадян України звернулися батьки та директор школи Наталя Мітяєва. Вручив паспорти Князегригорівський сільський голова Віктор Бойко.