«Ігри патріотів Херсонщини — 2018»

20 листопада на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки  відбулись фінальні змагання та святкова церемонія нагородження переможців обласного інтелектуального турніру «Ігри патріотів Херсонщини — 2018», приурочені до Всесвітнього дня дитини і Дня Гідності та Свободи.
Засновники та організатори щорічного турніру «Ігри патріотів Херсонщини -2018»  є Департамент культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації і комунальний заклад «Херсонська обласна бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки» Херсонської обласної ради. Переможців і учасників обласного фіналу турніру привітали Щаслива Ганна Петрівна — заступник директора Департаменту освіти, Мазур Ігор Романович — заступник директора Департаменту культури, Бардашевська Анна Іванівна — директор бібліотеки та Кичинський Анатолій Іванович - херсонський поет, лауреат Шевченківської премії. 

Участь у обласному заході від Великолепетського району прийняли переможці  ІІ районного етапу турніру «Ігри патріотів Херсонщини - 2018», який був проведений відділами районної державної адміністрації: культури, молоді та спорту та освіти на базі КЗ «Великолепетиська районна дитяча бібліотека». Переможці ІІ етапу, читачі КЗ «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» - Продай Єлизавета учениці 6-А класу, та Антипенко Нікіта учень 4-А класу, змагались за звання  кращого знавця Херсонщини. Запитання були присвячені історії нашого краю, пам’ятникам та пам’ятним місцям Херсонщини. Окрема тема була присвячена козацькій добі в історії Херсонщини, рослинному та тваринному світу рідного краю.
Упоравшись із складними тестовими завданнями, учасники фіналу взяли участь у патріотичному євроквесті «Україна — це Європа!», а також цікаво провели час за розвагами у читальних залах, в медіа-центрі та ігровому залі обласної дитячої бібліотеки. 
Паралельно зі змаганнями школярів для бібліотекарів проходила професійна програма, що включала презентації інноваційних методик у роботі з краєзнавчими джерелами та літературою рідного краю.
Кропітка робота  з вивчення рідного крає триває і, можливо, у наступному році наші учасники стануть кращими знавцями Херсонщини.

 

 

Категорії статті РДА: