ІІІ засідання вчителів художньо-естетичного циклу

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі комунального закладу «Великолепетиський опорний навчальний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів» 10 січня 2019 року відбулося ІІІ засідання районних методичних об’єднань учителів художньо-естетичного циклу з теми: «Формування вмінь, навичок у різних видах мистецтва».
Під час засідання учасники методичного об’єднання попрацювали над розробкою фрагментів конспектів уроку «Види мистецтва» та продемонстрували на практиці свої розробки. Також проведені майстер-класи «Нетрадиційні техніки малювання на уроках образотворчого мистецтва» (Болгарина А. Г., учитель образотворчого мистецтва КЗ «Рубанівський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів») та «І народжується диво дитина» (Кузнєцова В. М., учитель образотворчого мистецтва КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів»).

Як підсумок, головою методичного об’єднання Кузнєцовою В. М.  проведена рефлексія «Три конверти».

Усі вчителі художньо-естетичного циклу стали активними учасниками РМО та обмінялись досвідом роботи.