Інформація щодо канадських знижок для українських фермерів

Проект міжнародної технічної допомоги - Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який реалізується за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, впроваджує на півдні України програму Е-ваучер.
За програмою сільгоспвиробники можуть придбати високоякісну крапельну трубку та інші пристрої для системи поливу, насіння овочевих культур, органічні та мінеральні добрива, тепличну енергозберігаючу та мульчуючи плівку, упаковку та багато іншого. Крім того, в рамках програми Е-ваучер можна провести комплексний аналіз рослин і ґрунту в лабораторії зі знижкою 50 %, отримати послуги торгового місця на продовольчому ринку в Одесі та вдвічі дешевше оформити підписку на журнал «Агроіндустрія». Спеціальна пропозиція для бджолярів – вощина зі знижкою 30%.

Лінійка товарів та послуг постійно розширюється. Більш детальна інформація за посиланням: https://uhbdp.org/ua/shop.
Програма Е-ваучер - це SMS-повідомлення з оригінальним кодом, за яким сільгоспвиробники отримують знижку від 10% до 50% при покупці в певному магазині або Інтернет-магазині необхідних у господарстві товарів або при придбанні послуг.
Програма Е-ваучер діє на території Миколаївської, Запорізької, Одеської та Херсонської областей.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном контакт-центру Українського проекту бізнес розвитку плодоовочівництва UHBDP:0 800 500184 (дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів безкоштовні).

Категорії статті РДА: