Інформація щодо оздоровлення учасників АТО

Управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації Херсонської області доводить до вашого відома, що наказом Міністерства соціальної політики за погодженням з Мінфіном затверджено граничну вартість путівки для учасника АТО у 2018 році  8186,00 грн. на одну особу, для особи з інвалідністю 6822,00 грн.
Згідно постанови КМУ від 31 березня 2015 року № 200 для одержання путівки особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання.
Щоб стати на облік необхідно подати заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою № 070/о, копію посвідчення УБД або інваліда війни, копію військового квитка (за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань в районах проведення АТО.
Згідно Постанови КМУ №110 від 1 березня 2017 року учасники АТО отримали право вибирати заклад санаторно-курортного лікування самостійно.
Якщо обраний заклад відповідає вимогам, встановленим постановою та готовий прийняти учасника АТО, то між органом соцзахисту, особою та адміністрацією санаторію укладається тристоронній договір про отримання путівки та надання лікування.
Дізнатися про санаторії, до яких надаються путівки, можна звернувшись до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, де працівники ознайомлять учасника АТО з переліком санаторно-курортних закладів, можливостей лікування, умовами проживання та харчування.
За додатковою інформацією необхідно звертатись до управління праці та соціального захисту населення Великолепетиської районної державної адміністрації, Херсонська обл., смт Велика Лепетиха, вул. Соборна, 6, тел. 2-12-68.