Інформаційно-просвітницька кампанія «Уважні батьки»

Всеукраїнською благодійною організацією «Український Фонд «Благополуччя дітей» ініційовано проведення інформаційно-просвітницької кампанії «Уважні батьки» за безпечний Інтернет для підлітків, яка проводиться з 19 квітня до серпня 2019 року. Метою заходу є інформування батьків про основи безпечного Інтернету для дітей.
Кампанія «Уважні батьки» привертає увагу до проблеми спокушання дітей он-лайн та висвітлює ключову роль батьків у захисті дітей.
Особливу увагу батьків має привернути: відсторонення; сум; поганий настрій; коливання настрою; агресивна поведінка; надмірна потайливість, особливо стосовно того, що дитина робить он-лайн (закривання екрану телефона/планшета, вихід з кімнати, коли приходить повідомлення, тощо); зустрічі або бажання зустрітися з незнайомими особами з одночасним небажанням говорити на цю тему; страх залишити телефон/планшет хоч на секунду; стрес та надмірні емоційні реакції, коли немає доступу до Інтернету; аутоагресія; думки про самогубство.
Матеріали, веб-сторінки та сценарії занять розміщені за посиланням https://childfund.org.ua/diialnist/kampaniia-uvazhni-batky.
Якщо Ви підозрюєте, що дитина постраждала від спокушання в мережі – подайте заяву в поліцію! 
Для запитань та консультацій – Національна дитяча «гаряча» лінія (анонімно, безкоштовно): 116 111 (з мобільного), 0 800 500 225 (зі стаціонарного).
 

Категорії статті РДА: