Кабмін затвердив постанову про передачу земель громадам

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову № 1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення територіальним громадам нашої держави:

Про це повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

«Це рішення — важливий крок у реалізації земельної реформи в частині земельної децентралізації та передачі понад 2 мільйонів гектарів сільськогосподарських земель органам місцевого самоврядування», - наголосив Роман Лещенко.

Ця постанова Уряду є наступним етапом для реалізації процесу передачі земель на місця, до якого Держгеокадастр проводив підготовку протягом останнього часу.<--break->

За словами Романа Лещенко, впродовж останнього місяця Держгеокадастр готував всю необхідну документацію для того, аби передача земель громадам могла бути проведена максимально оперативно. «Сьогодні я поставлю завдання розпочати завершальний етап цієї роботи», — повідомив Роман Лещенко.

Окремо він звернувся до новообраних голів територіальних громад, які вже приступили до роботи або ж розпочнуть виконувати свої обов’язки найближчим часом.

«Звертайтесь до обласних управлінь Держгеокадасту з необхідною документацією. Ви отримали підтримку на місцях, а ми передамо вам найбільш цінний ресурс у державі — землю. Завдяки чому, місцеве самоврядування стане справді сильним. Це нові можливості для місцевого самоврядування та водночас серйозна відповідальність», — сказав Роман Лещенко.