Кампанія декларування доходів громадян Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області

02 квітня 2018 року у Великолепетиській районній державній адміністрації відбулася апаратна нарада, на якій  підіймалося й питання проведення Кампанії декларування доходів громадян, яка розпочалась з початку року, та на основних випадках, коли у громадянина виникає обов’язок надати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік.
Заступник начальника – начальник Великолепетиського відділення Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Світлана Маленда повідомила про результати декларування громадян району з моменту початку кампанії.
Так, протягом січня-березня цього року спеціалістами Великолепетиського відділення проведені наступні організаційні заходи:
- виготовлено та розміщено на території району, в сільських та селищній радах буклети, листівки з відповідними роз’ясненнями стосовно декларування доходів, отриманих у 2017 році;
- складені графіки виїзду до сільських рад фахівців відділення за місцем проживання декларантів;
- проведені наради з головами сільських, селищної рад, керівниками установ, депутатами рад усіх рівнів;
- здійснені публікації на офіційному сайті районної влади та у місцевих газетах «Таврійські вісті» та «Статус Д».
І, як результат, станом на 30 березня 2018 року подано понад 500 декларацій про доходи, а це майже 30 % від потенційних декларантів по Великолепетиському району.
В кампанії декларування найбільшу питому вагу, майже 90 відсотків, мають доходи громадян, які самостійно обробляють власні земельні ділянки. За підсумками трьох місяців декларування вказані громадяни задекларували доходи на суму понад 1,8 млн. грн., нарахування ПДФО та військового збору складають  майже  0,4 млн. гривень.
Підсумовуючи проведення кампанії декларування громадян 2017 року, Світлана Маленда зазначила, що необхідно активізувати роботу виконавчих комітетів сільських та селищної рад, депутатів,  громадськості на завершальному місяці її проведення. Спеціалісти відділення готові здійснити повторні виїзди в сільські ради за місцем проживання декларантів, надати кваліфіковану допомогу в правильному заповненні декларації про отримані доходи, адже термін проведення декларування спливає 2 травня поточного року. За підсумками проведеної наради головою Великолепетиської районної адміністрації  дані відповідні доручення.
Наприкінці зустрічі кожен з присутніх отримав друковану продукцію   стосовно декларування доходів громадян.