Кандидати в депутати до Великолепетиської селищної ОТГ

За інформацією Великолепетиської селищної територіальної виборчої комісії Каховського району Херсонської області пропонуємо до вашої уваги виборчі списки кандидатів від політичних партій у депутати Великолепетиської селищної ОТГ:

Межі окрігів по Великолепетиській ОТГ

 
Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
Перший номер:
Москаленко Володимир Миколайович
Округ 1
Таран Любов Василівна
Гік Володимир Петрович
Головенко Анатолій Вікторович
Москаленко Ганна Сергіївна
Проценко Наталія Василівна
Жмур Сергій Леонідович
Округ 2
Соломатін Павло Анатолійович
Таран Артем Миколайович
Бойко Ігор Григорович
Почтова Світлана Григорівна
Костіна Ірина Олександрівна
Кудіна Юлія Вікторівна
Округ 3
Любченко Наталія Павлівна
Сєнін Ігор Іванович
Лич Олександр Станіславович
Єфименко Яна Андріївна
Пльохова Катерина Юріївна
Коновалов Віктор Володимирович
Павліченко Ігор Леонідович
Округ 4
Павліченко Світлана Володимирівна
Крочак Раїса Семенівна
Кошель Петро Миколайович
Лисиця Світлана Борисівна
Соломка Сергій Борисович
ПП «Опозиційна платформа – За життя»
Перший номер:
Скопіч Олексій Васильович
Округ 1
Кочура Галина Петрівна
Лебідь Юлія Вікторівна
Щетинін Володимир Йосипович
Слаквич Анатолій Григорович
Іщенко Олександр Миколайович
Округ 2
Карпенко Людмила Володимирівна
Карпачова Ганна Григорівна
Мошенець Володимир Григорович
Приз Антоніна Андріївна
Гавриленко Віктор Миколайович
Ільєнко Ірина Миколаївна
Округ 3
Рабовський Дмитро Леонідович
Овдієнко Ігор Володимирович
Недбайло Світлана Михайлівна
Смірнова Оксана Анатоліївна
Дмитренко Наталія Володимирівна
Округ 4
Якименко Валентина Григорівна
Подаков Ігор Андрійович
Шеховцова Олена Степанівна
Оніпко  Ольга Петрівна
Приходько Андрій Петрович
ПП «Європейська Солідарність»
Перший номер:
Кононенко Павло Миколайович
Округ 1
Щомак Володимир Юрійович
Осоченко Наталія Яківна
Сорокін Максим Андрійович
Рудаков Олег Володимирович
Русан Тетяна Володимирівна
Округ 2
Дмитренко Костянтин Олександрович
Тремасова Світлана Степанівна
Соляник Вікторія Сергіївна
Зима Руслан Миколайович
Буліхевич Олександр Сергійович
Округ 3
Бояркін Олександр Олександрович
Сапронова Людмила Андріївна
Пазюк Наталія Василівна
Грубаш  Дмитро Анатолійович
Слабко Євгеній Олексійович
Округ 4
Перлік Євген Сергійович
Маслов Віктор Петрович
Нікіфоров Віталій Калинович
Зима Віра Іллівна
Козловська Олена Олександрівна
ПП «Слуга народу»
Перший номер:
Колокот Максим Вікторович
Округ 1
Таточенко Юлія Василівна
Страх Андрій Миколайович
Продай Світлана Олександрівна
Лиман Андрій Вікторович
Ларченко Тетяна Олександрівна
Страх Володимир Володимирович
Округ 2
Узбек Руслан Кузьмич
Мамаєва Ірина Юріївна
Марченко Микола Миколайович
Курносик Вероніка Григорівна
Соляник Євгенія Олександрівна
Округ 3
Бугай Іван Іванович
Козловська Ірина В'ячеславівна
Ларченко Євген Анатолійович
Вергун Тетяна Григорівна
Сайдулаєв Вадім Удусович
Округ 4
Лич Людмила Юріївна
Колокот Микола Вікторович
Барановська Ольга Миколаївна
Палига Анатолій Андрійович
Шрам Віктор Степанович
Каменєва Валентина Анатоліївна
 
ПП «ЗА МАЙБУТНЄ»
 
 
Перший номер:
Дяков Сергій Миколайович
 
Округ 1
Мітяєва Наталя Іванівна
Заремба Віктор Леонідович
Ляхович Володимир Дмитрович
Полякова Оксана Миколаївна
Носальський Сергій Вікторович
Телявська Жанна Анатоліївна
 
Округ 2
Верховська Тетяна Олександрівна
Остропицький Дмитро Іванович
Глоба Антоніна Йосипівна
Ларін Василь Іванович
Єрмоленко Наталія Вікторівна
Савчин Юрій Васильович
 
Округ 3
Урбанський Микола Адольфович
Ващенко Олександр Іванович
Заболотня Яна Анатоліївна
Карнаух Микола Федорович
Козловська Аліна Володимирівна
Домбровський Леонід Іванович
Чістікова Ольга Олександрівна
 
Округ 4
Погосян Степан Вараздатович
Максімов Геннадій Ярославович
Корнєєв Анатолій Іванович
Маленда Світлана Василівна
Москаленко Ігор Володимирович
Трескот Світлана Михайлівна
 
ПП «НАШ КРАЙ»
 
Перший номер:
Зінчено Галина Павлівна
Округ 1
Кучук Олександр Сергійович
Слабко Костянтин Володимирович
Фисак Юлія Володимирівна
Копил Олена Анатоліївна
Левашко Валентина Юріївна
Ляхович Віталій Володимирович
Округ 2
Каряков Олексій Федорович
Слабко Юлія Володимирівна
Ляка Владислав Олександрович
Соболєва Любов Іванівна
Михайлюк Лариса Іванівна
Рудико Оксана Леонідівна
Шуліка Євген Анатолійович
Косань Віра Олександрівна
Округ 3
Проценко Ірина Леонідівна
Матюхов Вячеслав Валентинович
Антипенко Анна Олексіївна
Рудико Олександр Іванович
Козік Любов Ярославівна
Округ 4
Матюхова Майя Миколаївна
Задорожня Ірина Яківна
Проценко Сергій Іванович
Ящик Валерій Леонідович
Дубок Любов Іванівна
Восканян Роксана Петрівна
 
 
 
ПП «Партія Ігоря Колихаєва "НАМ ТУТ ЖИТИ!»
 
Перший номер:
СінькевичМикола Вікторович
Округ 1
Дмитренко Тетяна Олександрівна
Гунько Олександр Павлович
Гнатенко Андрій Сергійович
Головенко Олександр Вікторович
Трохименко Віра Вікторівна
Округ 2
Кононенко Іван Миколайоич
Рогачова Вікторія Павлівна
Гайван Анатолій Анатолійович
Троцан Наталія Вікторівна
Кучеренко Надія Юріївна
Черненко Володимир Іванович
Округ 3
Новікова Маргарита Володимирівна
Рогачов Юрій Вікторович
Кислий Олег Вікторович
Мельниченко Анастасія Віталівна
Мошенець Тарас Миколайович
Округ 4
Шляхова Оксана Василівна
Клецько Інна Анатоліївна
Алі-Шах Гохар
Макій Сергій Григорович
Дмитренко Юрій Олександрович
 

Категорії статті РДА: