Катеринівська сільська рада Великолепетиського району Херсонської області

ЛАСКАВО  ПРОСИМО!
 
 
Рідне село, миле село
Юності мої стежини
Де б я не був, де я б не жив
Думка про тебе лине …..
 
 
Катеринівська сільська рада
Великолепетиського району Херсонської області
Територія Катеринівської сільської ради становить – 6048,3
У населених пунктах сільської ради: с.Катеринівка
с.Костянтинівка проживає -721  чоловік
Загальний склад сільської ради – 9 депутатів
 
 
 
РОЗПОРЯДОК РОБОТИ
 КАТЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
ПОНЕДІЛОК  –   ЧЕТВЕР:
8.00 до  17.00
П’ЯТНИЦЯ
з 8.00 до 16.00
ПРИЙОМ ГРОМАДЯН
 СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ
КОСТЕЦЬКА
ГАННА  ГРИГОРІВНА
дні прийому
ПОНЕДІЛОК  з14.00 до 17.00
П’ЯТНИЦЯ  з 8.00  до 10.00
ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР :
ПЕТЧЕНКО
ВАЛЕНТИНА ГРИГОРІВНА
ПОНЕДІЛОК - ЧЕТВЕР:
з 8.00 до 17.00
П’ЯТНИЦЯ
з 8.00 до 16.00
СПЕЦІАЛІСТ ПО ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЮ ІІ КАТЕГОРІЇ
НЕДБАЙЛО
ОЛЬГА ПАВЛІВНА
ПОНЕДІЛОК- ЧЕТВЕР:
з 8.00 до 17.00
П’ЯТНИЦЯ
з 8.00 до 16.00
 
 
Організаційна робота  сільської ради
 
Катеринівська сільська рада представляє територіальну громаду с. Катеринівка, с.Костянтинівка та здійснює від її імені та в її інтересах функції і повноваження визначені  Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» , інших законодавчих актів.
Основною формою роботи сільської ради є проведення сесійних засідань,  постійних комісій. Згідно регламенту Катеринівської сільської ради  у  шостому   скликанні проведено 21 сесію.
 На першій сесії сільської ради шостого скликання створено 3 постійні комісії сільської ради:
-  мандатну, з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку;
- з питань планування бюджету, фінансів, економічної реформи в народногосподарському   комплексі;
- з питань агропромислового комплексу земельних ресурсів, соціального захисту населення.
Щорічно сільська рада затверджує перелік питань для розгляду на сесіях,засіданнях постійних комісій сільської ради, що дозволяє розглядати життєво важливі питання та приймати рішення.  Головними питаннями у роботі депутатського корпусу – ефективне використання землі, майна, що знаходиться в комунальній власності, збереження довкілля, охорона правопорядку, захист малозабезпечених верств населення та інші.
Засідання виконкому  проводяться кожну четверту середу  місяця. З початку 2013 року було розглянуто та вирішено цілу низку питань: «Про підсумки виконання сільського бюджету за 2012  рік», «Про  аналіз роботи виконкому сільської ради щодо здійснення профілактики бездоглядності, безпритульності, правопорушень та соціального захисту  неповнолітніх», «Про проведення  двомісячника благоустрою», «Про стан сплати земельних податків», «Про підсумки виконання  сільського бюджету за І квартал 2013 року»,  «Про стан правопорядку  на території
сільської ради», «Про ефективність використання землі  усіх форм власності на території  ради» та інші.
Депутатами  проводиться звіти на  виборчих округах. Пропозиції та зауваження, які  пропонуються на зустрічах  враховуються у подальшій роботі сільської ради.
Одним з найголовніших питань сільської ради – водозабезпечення населення питною водою та утримання території населених  пунктів в належному стані, благоустрій підвідомчої території.
На дванадцятій сесії сільської ради  п’ятого скликання затверджено Правила благоустрою  території Катеринівської сільської ради, з метою забезпечення населення питною водою  на п’ятій сесії  сільської ради шостого скликання на період 2011 - 2020 роки, на одинадцятій  сесії сільської ради  затверджена «Програма  профілактики злочинності на території  сільської ради 2012 -2016 роки» .
Виконком сільської ради сільської ради проводить роботу  зі зверненнями громадян згідно статті 38  Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України « Про доступ до публічної  інформації»,» Про звернення громадян», Одне з
пріоритетних завдань – забезпечення своєчасного та повного розгляду звернень громадян,  та їх вирішення.
У І півріччі  2013 року зареєстровано   16 заяв  та звернень, в тому числі  17   письмових звернень. Відповідно  до інструкції з діловодства заяви громадян реєструються у книгах встановленого зразка. Організовано контроль за їх виконанням. Жодне звернення не залишається поза увагою. На  засіданнях  виконкому  сільської ради  аналізуються  причини звернень громадян.
  Рішенням дев’ятнадцятої сесії сільської ради затверджено Програму економічного, соціального розвитку Катеринівської сільської ради, на якій  визначені проблемні питання та шляхи їх вирішення.
 
СОЦІАЛЬНО -ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ТА БЮДЖЕТ СІЛЬСЬКОЇ   РАДИ
 
  На території сільської ради  вирощуванням зернових культур  займаються 11 фермерських господарств та 516 особистих селянських господарств, які виконують
запланований комплекс робіт по вирощуванню зернових  та технічних культур.
 За  І півріччя 2013 року до загального фонду сільського бюджету надійшло власних доходів 162,7 тис. грн. при плані 157,1 тис. грн., що становить 103,6 % плану 6  місяців, або 40,8% від річного плану.
 За урахуванням міжбюджетних  трансфертів до загального фонду сільського бюджету надійшло 0,7  тис. грн., які в першу чергу було направлено на виплату заробітної  плати.
 У комунальній власності сільської ради знаходяться дороги, артезіанські свердловини, водомережа, башти  Рожновського. Водопостачанням  сіл Катеринівка та Костянтинівка займаються   приватні підприємці. Вода подається населенню щоденно. Майже стовідсотково господарства населення обладнане водолічильниками.
 Населення вчасно розраховується за спожиту воду і електроенергію.
Право власності на земельні частки  ( паї)  із земель колишнього КСП «Прапор» отримало 406 громадян, загальна площа ― 2955,6 га, КСП «Україна» 253 чоловік, загальна площа ― 1323,19 га.
 Для ведення особистого селянського господарства громадянам виділені  земельні ділянки площею  ― 620,74 га, які знаходяться за межами населених пунктів сільської ради.
  У резервному фонді  сільської ради знаходяться  141,609 га, сільськогосподарських угідь,  землі запасу  становлять 1229,03 га.  із них 134,81 га  знаходяться в оренді.
У сільській раді ведеться земельно – кадастрова книга та реєстр інформації про суб’єкти власності ( фізичні особи).  Питання ефективного  використання земель розглядаються на сесіях сільської ради. Усі рішення, які приймаються, відповідають чинному законодавству.
 Виконкомом  сільської ради затверджено перелік видів оплачуваних громадських робіт, які мають суспільно – корисну спрямованість і відповідають  потребам населенню.
 Значна увага в сільській раді приділяється соціальному захисту населення. Пенсії виплачуються своєчасно. Складено і направлено до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації списки для  призначення  державної соціальної допомоги, оформляються документи на призначення та виплату комунальних послуг.
Складено списки учасників війни, учасників бойових дій, інвалідів  війни.
 На території  сільської ради функціонують два навчально-виховні комплекси,  два сільських будинки культури, дві сільські бібліотеки. Учні  забезпечуються безоплатними підручниками. Для самоосвіти школярів працюють бібліотеки.
Постійно ведеться облік дітей до 6 років.
Заклади  освіти, культури на території сільської ради укомплектовані кадрами.
 Медичні послуги надають в обох населених пунктах    комунальні  підприємства Великолепетиського центру  первинної медико - санітарної допомоги Великолепетиської ради Херсонської області. Працюють аптеки.
У сільських будинках культури функціонують по  4  художніх колективи: дитячий вокальний ансамбль,  які постійно приймають участь у всіх  культурних  заходах села, району.
90% учнів відвідують гуртки художньої самодіяльності. На базі Катеринівського сільського Будинку культури  проходив обласний звітний концерт художніх колективів району під назвою «Масляна».
 Правопорядок  в селах забезпечується дільничним інспектором та громадським формуванням.
 
Катеринівка
 
У 2010 році відбулася реконструкція  фельдшерсько-акушерського пункту.
 
Благоустрій  села
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Гордість села
 
 
 
Пам’ятні місця Катеринівки
 
  • У 1973 році споруджено пам’ятник на честь загиблих воїнів-односельців з написом їх прізвищ. Виготовлено Донецькою майстернею художнього фонду УРСР та встановлено місцевими будівельниками. До 50-річчя Великої Перемоги пам’ятник частково реконструйовано
 
 
  • При визволенні села у Великій Вітчизняній війні загинуло 286 радянських воїнів. Їх поховали у братській могилі на місцевому кладовищі. На місці братської могили встановлено пам’ятник  у 1959 році з написом прізвищ загиблих воїнів, який виготовлено Херсонською виробничою майстернею та встановлено місцевими будівельниками
 
 
Культура та освіта
 
 
Костянтинівка Центр села
 
 
 
Магазин  « Світанок»
 
Навчально – виховний комплекс
 
Сільський Будинок культури
 
ПАМ’ЯТНІ    МІСЦЯ СЕЛА КОСТЯНТИНІВКА
 
 
Культура села
            Ласкаво просимо в село Костянтинівку