Кіномистецький проект «Кіно під відкритим небом» триває

З нагоди святкування Дня молоді, у червні 2019 року, за ініціативи відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації, допомоги  районного Будинку культури, селищної рада стартував кіномистецький проект «Кіно під відкритим небом», який підтримала також Малолепетиська сільська рада.
Нову форму роботи в літній період, а саме показ фільмів під зоряним небом, було започатковано з метою задоволення духовних та естетичних потреб громадян,  підтримки сімейного відпочинку та  залучення молоді до  масового дозвілля. На початку тижня в соціальних мережах спеціалісти відділу проводиться опитування на визначення фільму для чергового перегляду, а щосуботи  о 21.00 годині проходять  сеанси перегляду фільму-переможця.
Кінопокази відбуваються на стадіоні «Колос», вхід на сеанс безкоштовний, тому усі можуть брати з собою ковдри, щоб сідати на травичку, або на лавки, і  разом дивитися фільми. Взагалі протягом літа вже  було показано 6 різноманітних фільмів вітчизняного та зарубіжного виробництва, але з українським перекладом.
Отож, запрошуємо  всіх любителів тихого відпочинку приєднатися до спільного перегляду цікавих фільмів в суботу, адже літо потихеньку спливає і  залишилося  лише два сеанси, під час яких можна не лише переглянути цікавий фільм у приємній компанії, а й поспостерігати за нічним зоряним небом.