Ключик до внутрішнього світу дитини

Ще Василь Сухомлинський стверджував, що музика пробуджує енергію мислення навіть у найінертніших дітей.
24 вересня 2019 року на базі Великолепетиського ясла-садка № 2 «Ромашка» відбувся районний семінар-практикум у формі педагогічної студії на тему «Формування креативної особистості дошкільника засобами музичного виховання».
Така форма роботи з педагогами як «педагогічна студія» передбачає інтерактивну взаємодію колективу однодумців, пов’язаних між собою певним світоглядом та спільними задачами. Тому учасники семінару, вихователі та музичні керівники закладів дошкільної освіти району, вдосконалювали свою професійну майстерність шляхом гармонійного поєднання теоретичної, практичної та методичної діяльності.

Під час заходу переглянули музичне заняття в ІІ молодшій групі «Капітошка в гостях у малят» та фрагмент спільної діяльності з вихованцями старшої дошкільної групи «Покладання улюбленого вірша на музику», які провела музичний керівник вище зазначеного закладу дошкільної освіти Фисак Ольга Петрівна.
Перед педагогами виступила Городнича Лариса Олександрівна, методист районного методичного кабінету КУ «ВРЦОЗО», яка розповіла про формування креативної особистості засобами музичного виховання, навела приклади вправ щодо розвитку креативності в дошкільнят: «Я звук», «Асоціації», «Рятівне коло», «Колір моєї душі», «Репетиця оркестру», «Хто співає краще всіх», «Надувна кулька», «Звуки пісні», «Відгадай пісню за сюжетом».Також методист розповіла про сучасні вимоги до музичного заняття.
Учасники педагогічної студії підсумували, що музика формує художній смак, активізує потребу в самостійному та неординарному мисленні, збагачує внутрішній світ, розвиває творчу уяву. А для людини творча уява – це ключик, який відчиняє двері в нове, досі незнане життя, це одна з неодмінних умов формування креативності.
Дякуємо керівнику Великолепетиського ясла-садка № 2 Макаровій Ользі Андріївні та колективу за високий професійний запал, бажання використовувати у своїй роботі прогресивні методи та прийоми.
А усім, хто причетний до дошкільної освіти нашого району, напередодні Всеукраїнського Дня дошкілля хочеться побажати: нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.