Книжкова країна мого дитинства – бібліотека

Щодня приходиш в храм духовний,
Що мудрості і дива повен.
Гортаєш сторінки чудові,
Світ пізнаєш у рідній мові,
Це Книги, журнали, ігротека,
Разом - ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА!

 
30 вересня 2014 року з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек працівниками Великолепетиської районної дитячої бібліотеки проведено  відкритий урок читання.
Книга – справжній маг! Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, тварин і рослин.
Скільки дивовижних таємниць відкривається нам завдяки книгам. Завдячуючи їм літературні герої завжди поруч з нами, ми пам’ятаємо їх, а, щоб впевнитись, що це дійсно так, бібліотекарі разом з учасниками поетичної клумби «Паросток» завітали до учнів 6-А класу Великолепетиської ЗОШ I-III ступенів № 1 та провели бібліотечний вернісаж «Модні тенденції дизайну бібліотеки».
Бібліотекарі районної дитячої бібліотеки ознайомили школярів з бібліотечно-бібліографічною класифікацією та розповіли, що у бібліотеках книги розставлено по полицях згідно зі спеціально розробленою таблицею, за певними відділами та розділами і всі вони мають певний шрифт. А щоб учні повністю занурились у прекрасний і чарівний світ бібліотеки учасники поетичної клумби «Паросток» розповіли про книги у стилі модного бібліотечного показу, де представник кожного відділу вручав присутнім сувеніри, або провів літературну вікторину. Читачі зачаровано спостерігали за бібліотечним показом, адже мода на книги ніколи не мине!

Категорії статті РДА: