Книжкова країна мого дитинства – бібліотека

Щодня приходиш в храм духовний,
Що мудрості і дива повен.
Гортаєш сторінки чудові,
Світ пізнаєш у рідній мові,
Це Книги, журнали, ігротека,
Разом - ДИТЯЧА БІБЛІОТЕКА!

30 вересня 2014 року з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек працівниками Великолепетиської районної дитячої бібліотеки проведено  відкритий урок читання.
Книга – справжній маг! Читаючи, ми уявляємо себе чарівниками, здатними розуміти мову речей, тварин і рослин.
Скільки дивовижних таємниць відкривається нам завдяки книгам. Завдячуючи їм літературні герої завжди поруч з нами, ми пам’ятаємо їх, а, щоб впевнитись, що це дійсно так, бібліотекарі разом з учасниками поетичної клумби «Паросток» завітали до учнів 6-А класу Великолепетиської ЗОШ I-III ступенів № 1 та провели бібліотечний вернісаж «Модні тенденції дизайну бібліотеки».
Бібліотекарі районної дитячої бібліотеки ознайомили школярів з бібліотечно-бібліографічною класифікацією та розповіли, що у бібліотеках книги розставлено по полицях згідно зі спеціально розробленою таблицею, за певними відділами та розділами і всі вони мають певний шрифт. А щоб учні повністю занурились у прекрасний і чарівний світ бібліотеки учасники поетичної клумби «Паросток» розповіли про книги у стилі модного бібліотечного показу, де представник кожного відділу вручав присутнім сувеніри, або провів літературну вікторину. Читачі зачаровано спостерігали за бібліотечним показом, адже мода на книги ніколи не мине!