Книжковий Миколай

З 14 по 16 грудня 2018 року на базі ККЗ «Ювілейний» відбувся  ІІІ Південний фестиваль книги і читання "Книжковий Миколай", в якому взяли участь відомі українські видавництва та понад 50 авторів з різних регіонів України.
За підтримки Департаменту культури, туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації, організатори фестивалю підготували для всіх гостей насичену програму: виставку-продаж книжкової продукції, презентації видавництв, автограф-сесії з письменниками, різні майстер-класи, інтерактивні ігри та розваги разом з "Книжковим Миколаєм". На фестиваль завітали понад 50 авторів з різних регіонів України, серед яких лауреати премії "Коронація слова". Свою книжкову продукцію представляли близько 30 відомих українських видавництв.

До цього святкового дійства долучилися і працівники закладів культури та учасники дитячих творчих колективів Великолепетиського району. Адже фестиваль проводиться з метою привернення уваги до книги, як засобу родинного спілкування, надання можливості дізнатись про книжкову продукцію українських видавництв, поспілкуватись з авторами та придбати книгу, як найкращий подарунок для дітей і дорослих, створення святкового передноворічно-різдвяного настрою.

Категорії статті РДА: