Колегія РДА 25.09.2013

ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ
РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
 
 
 
25.09.2013
10:00 год.
Зал засідань Князегригорівської сільської ради
 
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
 
1. Про діяльність виконавчого комітету Князегригорівської сільської ради по реалізації повноважень делегованих органами виконавчої влади органам місцевого самоврядування.
Доповідає:
Бойко Віктор Іванович – сільський голова Князегригорівської сільської ради.
2. Про стан виконання районної програми поліпшення життєзабезпечення, реабілітації, соціального захисту людей похилого віку та інвалідів на 2010 – 2014 роки за поточний період 2013 року.
Доповідає:
Подаков Ігор Андрійович – начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.
3. Про підготовку закладів соціальної сфери, підприємств житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2013 -2014 року.
Доповідає:
Чепель Наталія Пилипівна – начальник відділу містобудування, архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації.
4. Про спільну роботу структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та Великолепетиського РВ (з обслуговування Великолепетиського та Верхньорогачицького районів) УМВС України у Херсонській області з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності, запобіганню вчинення злочинів та правопорушень неповнолітніми.
Доповідає:
Горбач Олена Миколаївна – начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації.
5. Про реалізацію державної кадрової політики у районній державній адміністрації у 2013 році. ПРОТОКОЛЬНО