Колегія відділу освіти

28 листопада 2019 року відбулося чергове засідання колегії відділу освіти районної державної адміністрації з порядком денним:
1. Про соціалізацію дітей з особливими освітніми потребами шляхом організації різних форм навчання у закладах освіти району.
2. Про стан організації харчування у загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах району.
3. Про стан дотримання чинного законодавства з охорони праці, пожежної безпеки та електробезпеки у ЗЗСО району.
В порядку контролю:
1. Про ефективність реалізації завдань національно-патріотичного виховання дітей та підлітків у процесі функціонування загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
2. Про хід виконання рішення колегії відділу освіти «Про стан викладання інформатики в освітніх закладах району.
У засіданні колегії взяли участь: спеціалісти відділу освіти районної державної адміністрації, директор комунальної установи «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» – Побейвовк Н. А., ,методисти районного методичного кабінету, керівники закладів та установ освіти району.
У ході обговорення акцентувалася увага присутніх на пріоритетних напрямах у роботі закладів освіти, зокрема на питаннях щодо шляхів удосконалення педагогічної діяльності та підвищення якості надання освітніх послуг, безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, організації харчування дітей у 2020 році.
За результатами засідання колегії були прийняті відповідні рішення.