КОМАНДА ВЕЛИКОЛЕПЕТИСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СПАРТАКІАДІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ХЕРСОНЩИНИ

21-23 вересня 2018 року в Геніческому районі відбулася обласна Спартакіада органів місцевого самоврядування.
Змагання проходили на базі пансіонату «Сокіл» (село Стрілкове).
У Спартакіаді взяло участь 16 команд: Херсонська обласна рада, 12 районних рад, 2 команди міських рад та ще 2 команди ОТГ, а це більше 400 депутатів та посадових осіб місцевого самоврядування. Серед команд участь у Спартакіаді взяла і команда Великолепетиського району, до складу якої входили депутати районної та селищної рад, а також, посадові особи місцевого самоврядування.
Протягом двох днів в запеклій боротьбі учасники змагалися в п’яти видах спорту: футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. А родзинкою у цьому році стало змагання з перетягування канату, яке вирішувало долю багатьох команд.
Отже, Спартакіада показала, що депутати та працівники місцевих органів самоврядування Херсонської області прагнуть до активного відпочинку, зміцнення спортивного духу та пропаганди здорового способу життя. Крім того, участь у змаганнях є одним із способів організації активного відпочинку, зміцнення здоров'я, а також залучення депутатів усіх рівнів до більш масових занять фізичною культурою і спортом.