КОМПЕТЕНТНІСНИЙ ПІДХІД ДО ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

09 жовтня 2018 року на базі КЗ «Великолепетиський опорний заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів» та Великолепетиської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 відбувся районний семінар з фізичного виховання «Компетентнісний підхід до фізичного виховання учнів Нової української школи» (початкова ланка). Участь у заході взяли вчителі початкових класів, які викладають фізичну культуру, та вчителі фізичного виховання, які викладають у початкових класах.
Під час семінару учасники переглянули два уроки фізичної культури:
- «Школа пересування (елементи легкої атлетики)» у 3 класі, який провела Карякова О. А., учитель початкових класів, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії Великолепетиської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2;
- «Вправи для оволодіння навичками пересування», 1 клас, (Сапронова Ю. В., учитель фізичної культури, кваліфікаційної категорії спеціаліст КЗ «Великолепетиський опорний заклад ЗСО І – ІІІ ступенів»).
Методисти районного методичного кабінету КУ «Великолепетиський районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Малахова І. В. та Городнича Л. О. провели з учасниками різні вправи на визначення підготовки вчителів до роботи в Новій українській школі: енерджайзер «Атоми і молекули», вправа-знайомство «Гусак», «Обмін думками», «Розмова за поняттями», «Діамант компетентнісного підходу» та шерінг (з англ. мови - ділитися).