Конкурс юних читачів «Прийшла зима і я радію їй»

Ось і прийшла до нас чаклунка-зима зі своїми холодними чарами. Накрила весь світ широкими білими крилами і зачарувала, зробила його казковим і неповторним, білим-білим... Хто з нас не дивувався першою сніжинкою, казкової форми і краси?! Хто не радів першому снігові, який прикрашає весь навколишній світ дивом?! Хто не захоплювався морозному ранкові, коли все вкрите срібним пухнастим інеєм?! Зима по-своєму красива і чарівна, такого більше ніколи не побачиш, лише зимою.
Тому  про зиму хочеться складати вірші та писати казки, бо взимку ми також живемо у цій чарівній і неповторній казці. А казка всюди... І так важливо, щоб це душею відчули діти, щоб пройнялися красою і неповторністю зими, Новорічними та Різдвяними святами.
Саме тому, 26 грудня 2018 року в комунальному закладі «Великолепетиська районна дитяча бібліотека», за організації та фінансової підтримки відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації, для 35-и  юних читачів районної дитячої бібліотеки відбулось літературне свято – конкурс читців «Прийшла зима і я радію їй», на яке завітали Дід Мороз зі Снігуронькою та стрункою Ялинкою.
Всіх присутніх з наступаючим  Новим роком привітала начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська, а для учасників конкурсу головна героїня новорічного свята Ялиночка, разом зі Снігурочкою та Дідом Морозом, провели цікаві ігри, веселі конкурси, вікторини, змагання та інші розваги.
За підсумками конкурсу серед юних читачів «Прийшла зима і я радію їй» І місце виборола – Слабко Аріна, ІІ місце – Істомін Олександр, ІІІ місце – Васільєва Таїсія, а Павленко Софія отримала нагороду за виконання авторського вірша.
Всі учасники свята отримали солодкі подарунки від відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації та гарні враження від спілкування з казковими героями!