Круглий стіл

24 грудня 2013 року у приміщенні Великолепетиського районного центру зайнятості був проведений «круглий стіл»  для роботодавців: СТОВ Петровський,  Великолепетиське РайСТ , ФГ «Славута», ФОП Мігун І.М., ФОП Буняк С.В., Великолепетиське АТП-16543, під час якого представники підприємств і організацій отримали інформацію про зміни та доповнення до Закону України « Про зайнятість населення».
Спеціалісти   Великолепетиського районного центру зайнятості Віра Трохименко, Ганна Москаленко ознайомили присутніх з особливостями розрахунку квоти та виконанням нормативу робочих місць  для працевлаштування інвалідів. Надано змістовне роз'яснення для роботодавців щодо самостійного розрахування квоти  для громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до неконкурентоспроможних на ринку праці (крім інвалідів), Також проінформували про форми звітів, що необхідно подавати до   Великолепетиського районного центру зайнятості та адміністративну відповідальність за не подання або невчасне подання  звітності. Також розглядалися питання щодо навчання безробітних на замовлення роботодавців, видачі ваучерів та компенсації єдиного соціального внеску.
Наприкінці семінару учасники мали змогу отримати індивідуальні консультації від спеціалістів Великолепетиського районного центру зайнятості та визначити шляхи подальшої співпраці.