МАРАФОН ПОВЗУНІВ

11 вересня 2020 року  четвертий рік поспіль сектор культури, молоді та спорту районної державної адміністрації спільно з комунальним закладом «Великолепетиський районний Будинок культури» влаштовують для дітлахів та їх батьків  веселе сімейне спортивне свято «Марафон повзунів» з метою привчити лепетиських малюків до спорту ще з пелюшок.
На старті дистанцію у 5 метрів почали долали 5 малят віком від 9 місяців до одного року. Разом із маленькими чемпіонами повзали і дорослі. Завдання кожного малюка – доповзти до фінішу першим. Батькам, у свою чергу, дозволялося підбадьорювати маленьких повзунів улюбленими іграшками та солодощами.  Єдине табу – не торкатись дітей, було виконано. Тож кожен із батьків креативив та заохочував, як міг. Головним суддею наших змагань був тренер з легкої атлетики  Великолепетиської ДЮСШ Олександр Гунько.
Переможцем змагань став Ликов Олександр (12 місяців).
Друге місце серед учасників виборов Лугових Денис (9 місяців).
А третє місце виборов Тритишний Олександр (9 місяців).

У номінації «За волю до перемоги» відзначено Буряк Софію та Ликову Мирославу.
Втім, незалежно від результатів, кожен з учасників забігу отримав  перші у житті  нагороди  та чудові призи і подарунки від  сектору культури, молоді та спорту районної державної адміністрації! Окрасою нашого спортивного свята стали виступи талановитих дітей, учасників дитячих вокальних творчих колективів районному Будинку культури: Слабко Аріни, Істоміної Марії та танцювального колективу «Імпульс».
Окрема подяка батькам, які взяли участь у змаганнях, підтримували своїх малят та провели  цей вечір  однією великою родиною. Тож, будемо сподіватися, що цей старт для маленьких спортсменів у майбутньому стане стартом великих чемпіонів.