Майстер – клас з хореографії від заслуженого діяча естрадного мистецтва України

Як приємно, коли в рідні стіни закладу культури, хоч і не на довго,  повертаються окрилені та впевнені в своїх силах колишні вихованці.
До методичного кабінету районного Будинку культури  30 травня 2018 року  завітав колишній вихованець і улюбленець публіки Володимир Грек. На сьогодні Володимир,  у свої  неповні 30 років, педагог-балетмейстер, старший викладач кафедри Київського університету ім. Б. Грінченка, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, член національної спілки хореографів України, заслужений діяч естрадного мистецтва України.
За ініціатив провідного методиста районного Будинку культури Олени Шеховцової та підтримки відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації відразу ж виникла пропозиція: провести майстер-клас з хореографії для керівників танцювальних колективів клубних закладів культури району та вихованців танцювальних колективів за напрямками: «Особливості побудови хореографічних номерів в дитячому хореографічному колективі»  та «Специфіка побудови комбінаторних форм в «модерн», «джаз» танці.
 Удосконалити свою майстерність та  ознайомитись з новітніми тенденціями у сучасній хореографії виявили бажання 8 керівників аматорських хореографічних колективів  та 10 учнів. Учасники мали змогу ознайомитись з методикою та технікою виконання рухів, характерними особливостями темпу, ритму, стилю, розучили елементи та зв’язки танців.
Як результат, учасники майстер-класу збагатились новими знаннями, отримали  позитивні враження, які неодмінно знайдуть своє втілення у подальшій творчій роботі аматорських хореографічних колективів.