Мешканці Демидівського старостинського округу отримали консультаційну допомогу від податківців під час декларування

З початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року. З метою проведення її на високому рівні фахівцями Великолепетиської ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі здійснюються виїзди до територіальних громад для приймання декларацій згідно затвердженого графіку.
            Днями лепетиські податківці завітали до Демидівського старостинського округу Великолепетиської територіальної громади для надання консультацій мешканцям громади під час заповнення декларацій про отримані доходи за минулий рік. На зустрічі роз'яснювали аспекти декларування доходів від надання в оренду власного рухомого або нерухомого майна іншим громадянам; від реалізації сільськогосподарської продукції, яка вирощена на земельних ділянках; від надання послуг з обробітку земельних ділянок та збору урожаю. Крім того, громадян ознайомили із особливостями нарахування, строками сплати та ставками земельного податку у 2021 році. За результатами зустрічі 120 мешканців округу вже задекларували свої доходи, що складає 50 відсотків від загальної кількості потенційний декларантів громади.
         В податковій інспекції нагадують, що для зручності платників та спрощення процедури декларування доходів громадянами, на офіційному вебпорталі ДПС в Електронному кабінеті у розділі "ЕК для громадян" працює електронний сервіс "Декларація про майновий стан і доходи". За допомогою цього сервісу можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді з копіями первинних документів, зокрема, для використання права на податкову знижку.