Ми будемо жити в кращій, сильнішій та, безумовно, єдиній Україні – Юрій Одарченко

Вчора, 05 березня 2014 року, на площі Свободи під час численного мітингу на підтримку єдності та недоторканості суверенітету України до присутніх звернувся голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко.

«Сьогодні я  відвідав Каланчацький блокпост, та особисто переконався, що ситуація в області під контролем, - наголосив він. – Наші військовослужбовці, плідно співпрацюючи з громадськістю, займають активну позицію, що перешкоджає пересуванню будь-яких іноземних військових на херсонських землях».

Крім того, Юрій Одарченко висловив вдячність усім, хто долучається до роботи, що направлена на подолання цього конфлікту. Зокрема, він наголосив, що саме завдяки звичайним людям, жителям районів, селищ та сіл, які намагаються забезпечити представників Збройних сил України усім необхідним, відчувається сила національної єдності, до якої прагне вся країна.

«Десятки автомобілів, сотні простих громадян, які знайшли час щоб підтримати наших військових, своїми діями гарантують безпеку в області», - сказав голова облдержадміністрації, додавши, що незабаром на блок-пости, які знаходяться на кордоні з Автономною Республікою Крим, будуть направлені танкові бригади для уникнення паніки серед населення та гарантування стовідсоткової безпеки.

Також Юрій Одарченко повідомив, що під час селекторної наради, яку прові Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, було чітко зазначено, що жодних проблем з розрахунками по заробітній платі, пенсій та інших бюджетних виплат в Україні не буде.

«Ніяких приводів для паніки не має. Ми переживемо цей нелегкий час і будемо жити в кращій, сильнішій та, безумовно, єдиній Україні», - підкреслив голова облдержадміністрації.