Міжнародний день волонтера

В рамках проведення Міжнародної щорічної акції “16 днів проти насильства”, яка проходить у Великолепетиському районі з 25 листопада по 10 грудня, та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера (5 грудня) на базі районного Будинку культури відбувся святковий захід.
Участь у заході взяли представники громадських організацій району: районної ради ветеранів, волонтерського центру «Пенсіонер», благодійного фонду І. Колихаєва та інших зацікавлених організацій району.
З привітальним словом виступили: голова Великолепетиської селищної ради Сінькевич М. В., начальник управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Коновалов О. В. Найбільш активних волонтерів району нагороджено символічними подарунками та грамотами голови селищної ради.
Великолепетищина пишається своїми волонтерами та їх добрими безкорисливими справами, їх небажанням стояти осторонь, всіляко допомагати тим, хто дійсно потребує допомоги, підтримувати ближнього від щирого серця в ім’я процвітання добра і миру на землі.