Міжрайонний турнір з міні-футболу. Сезон відкрито

25 березня 2017 року смт Велика Лепетиха відділом культури, молоді та спорту районної державної адміністрації на спортивному майданчику із штучним покриттям було проведено міжрайонний турнір з міні-футболу, в якому взяли участь  команди смт Верхній Рогачик, с. Рубанівка  та три команди смт Велика Лепетиха.
Переможцями турніру стали гості – команда Верхнього Рогачика, і це не дивно, адже вони достойний суперник. Команда має дуже багато ігрової практики.
Срібним призером стала команда ФК «Лепетиха» смт Велика Лепетиха. Бронзу взяли ветерани  з команди «Лепетиха».
Переможці та призери нагороджені кубком, медалями та грамотами від відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Дякуємо, Вам за гру. Бажаємо перемог та міцного здоров’я.