Міжрайонний турнір з волейболу

Минулої суботи з ініціативи та підтримки відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації та приватного підприємця Дмитренко Костянтина в смт Велика Лепетиха відбувся щорічний міжрайонний турнір з волейболу, присвячений пам`яті Анатолія Істоміна.
Відкриття турніру, який проводився на майданчику спортзалу районного будинку культури, розпочалося Гімном України. До присутніх з вітальним словом звернулися голова райдержадміністрації Світлана Кумановська та начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації  Олена Вітковська, яка привітали учасників турніру з м. Каховка, м. Нова Каховка, с. Водяне Кам`янсько-Дніпровського району, смт Новотроїцьк та команду Великої Лепетихи. Анатолій Гайван відзначив, що лепетиська земля пам’ятає людей, які присвятили своє життя фізичній культурі та спорту, виховали не одне покоління фізично здорових та закоханих у спорт.

Хвилиною мовчання учасники турніру та вболівальники вшанували пам’ять вчителя фізичної культури та тренера з волейболу Великолепетиської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Анатолія Істоміна.
Слід відзначити, що всі поєдинки проходили у напруженій і безкомпромісній боротьбі, тож викликали бурю емоцій у багаточисельних вболівальників. Особливо гаряче підтримували вболівальники свою команду та команду Нової Каховки, до складу якої входили наймолодші учасники турніру 11 та 15 років.
Внаслідок цікавих зустрічей, де кожна команда проявила характер і волю, переможцем цього турніру стала команда з м. Каховка, друге місце зайняла команда м. Нова Каховка, на третє місце на цей раз піднялася команда з с. Водяне, четверте місце виборола команда Великої Лепетихи, а команда з Новотроїцька зайняла п яте місце.
Добре впоралися зі своїми обов’язками суддівська бригада у складі  Миколи Пісточенка та Валерія Жураковського. Команда-переможець і команди-призери нагороджені пам’ятними кубками,  спортивними дипломами відповідних ступенів, гравці команд нагороджені медалями відповідних ступенів  організаторів турніру. Церемонію нагородження провели голова райдержадміністрації Світлана Кумановська та начальник відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Вітковська.
За чашкою гарячого чаю всі гравці турніру та вболівальники відзначили високий рівень організації і проведення міжрайонного турніру пам’яті Анатолія Істоміна, за що окрема подяка Анатолію Гайвану, головному спеціалісту відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Світлані Продай та приватному підприємцю Костянтину Дмитренко.
До нових перемог.

Категорії статті РДА: