Могутність і незалежність України – єдність її народу

З метою реалізації у районі завдань Президента України щодо забезпечення національної єдності та громадянської злагоди (у контексті відзначення Дня Соборності та Свободи України і 95-ї річниці проголошення Акта злуки), 21 січня 2014 року на базі відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації відбулась конференція педагогічних працівників, учнівської молоді на тему: «Єдність народу – запорука благополуччя і добробуту держави».
У конференції взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Періг, завідуючий сектором освіти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пуляєва, працівники відділу освіти, молоді та спорту, педагоги та учнівська молодь навчальних закладів району.
Перед присутніми виступила завідуючий сектором освіти відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Валентина Пуляєва, яка згадала історичні події, що лягли в основу Дня Соборності та Свободи України, та зазначила, що з нагоди відзначення цього свята в загальноосвітніх навчальних закладах району проходять заходи, участь у яких беруть не тільки учні, а й батьки, громадськість. Метою таких заходів є – виховання шанобливого ставлення до історії рідного народу, почуття патріотизму та національної гідності у підростаючого покоління.
До обговорення даної теми активно долучилися й інші учасники зібрання. Усі присутні зійшлися на тому, що могутність і незалежність України – єдність її народу.
На завершення конференції перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко зазначив: «22 січня ми шануємо мудрість і патріотизм безпосередніх творців Акту злуки. Саме тому, керівництво держави закликає усіх відкласти політичні суперечності і зосередитися на пошуку спільного бачення перспектив для розвитку України. Ми разом повинні працювати на благо рідного краю, зберігши єдність і порозуміння між собою».