Мої роки – моє багатство

У зв’язку з відзначенням 01 жовтня Дня людей похилого віку на території Демидівської сільської ради 30 вересня 2013 року (с. Запоріжжя) та 01 жовтня 2013 року (с. Демидівка) відбулися святкові заходи під назвою «Мої роки –моє багатство», в яких взяли участь понад 60 жителів сіл Демидівка та Запоріжжя.
У теплій, святковій обстановці люди поважного віку перенеслися в молоді роки, відчули себе потрібними. Емоції переповняли серця і душі то веселим сміхом, то сльозинкою в очах. Щиро, від усієї душі, своїми піснями та теплими влучними словами вітали присутніх запорізькі жіночки ансамблю «Віталіна».
У цей день вітання з побажанням отримали від сільського голови Новака В. М., голів сільських ветеранських організацій Оляніної З. Г. та Ревіцької Н. О., секретаря сільської ради Місєвич Л. І. Присутні мали змогу
поспівати та декламувати вірші за дружнім столом, який допомогли організувати спонсори: районна рада ветеранів, ПП Ліцкевич О. А., ПП Павлюк О. В., Данченко Р. М., Одноосібник Косяк В. М. фінансував підписку газети «Ветеран» на 2014 рік для шановних людей пенсійного віку сіл Демидівка та Запоріжжя.