Музична програма «Новорічне сяйво»

20 грудня 2018 року у малій залі районного будинку культури відбувся новорічний концерт Великолепетиської дитячої школи мистецтв «Новорічне сяйво». До затишної  зали  наче завітала зимова казка: ніжно обгорнула тендітними сніжинками, засвітила святковими вогниками та настроїла на чарівний лад всі музичні інструменти. Казковий антураж залу, яскраві костюми виконавців, оригінальні та неповторні номери учнів школи, навіть, сама назва концерту – все це допомогло глядачам відчути дивовижну магію новорічних та різдвяних свят.
 У заході взяли участь близько 120 учнів школи, які продемонстрували не тільки сольні виступи, а й велике розмаїття колективної творчості.
Приємним сюрпризом стали солодкі подарунки від благодійного фонду Ігоря Колихаєва, які отримали всі юні артисти після свого виступу.
В кінці заходу дітей запросили на солодкий стіл, організований за допомогою селищного голови Сінькевича Миколи Вікторовича та благодійного фонду Ігоря Колихаєва, який не оминув увагою і викладачів школи, пригостивши всіх яблуками.

 

 

Категорії статті РДА: