МУЗИЧНИЙ ВОДОГРАЙ

2 грудня 2017 року в місті Горішні Плавні Полтавської області відбувся святковий концерт з нагоди 10-ти річчя народного танцювального колективу «Молодички» та 35-ти річчя народного оркестру народних інструментів «Барви», керівником якого є наш земляк, уродженець села Князе-Григорівка, надзвичайно талановита людина і справжній професіонал своєї справи Григорій Чабанов.
Свою творчу діяльність він розпочав баяністом у Князегригорівському сільському Будинку культури, також певний період часу працював в районному Будинку культури. Доля розпорядилася так, що Григорій Дмитрович переїхав в місто Горішні Плавні (Комсомольськ), де почав працювати у Палаці культури і творчості концертмейстером, а потім став керівником народного ансамблю народних інструментів «Барви», яким керує по теперішній час.

Ансамбль у своєму творчому арсеналі має безліч нагород і перемог у різноманітних конкурсах та фестивалях Всеукраїнського та Міжнародного значення.

Григорій Дмитрович неодноразово приїздив зі своїм колективом та творчими колективами Палацу культури та творчості міста Горішні Плавні до себе, на малу батьківщину – Князе Григорівку, радуючи земляків чудовими професійними концертними програмами.
У визначні моменти свого життя кожна людина хоче бачити поряд з собою рідних людей, близьких друзів та колег. Так і Григорій Дмитрович, зібрав на ювілей свого колективу близьких йому людей і колег по творчому цеху, серед яких були його земляки, яких він запросив особисто – це народний вокальний ансамбль «Любисток» Князегригорівського СБК (керівник заслужений працівник культури України Ольга Авраменко) та вокальний ансамбль «Мрія» Великолепетиського районного Будинку культури (керівник Ганна Візнович).
Справжнє свято музики, танцю і пісні відбувалося на професійній сцені Палацу культури і творчості. У неперевершеному виконанні народного оркестру народних інструментів звучала українська народна музика, сучасні мелодії в обробці, у виконанні солістів оркестру звучали пісні. Народний танцювальний колектив «Молодички» заворожував глядача цікавими хореографічними постановками. Багато вітаючих, серед яких і представники влади міста і творчі колективи Палацу культури та навколишніх сільських закладів культури.
Свої творчі вітання підготували і наші вокальні колективи «Любисток» та «Мрія», подарувавши теплі слова, подарунки та музичні вітання. Виступи наших колективів викликали у глядачів найбурхливіші оплески та вигуки «Браво». Приємно, що публіка іншої області по достоїнству оцінила таланти Лепетищини. А вокальним ансамблем «Мрія» зацікавилися організатори Міжнародного фольклорного фестивалю «Калинове літо на Дніпрі», тепер чекаємо на запрошення до участі у фестивалі. До речі, народний вокальний ансамбль «Любисток» уже неодноразово брав участь у даному фестивалі.
Представників делегації Лепетищини приємно вразив надзвичайно теплий прийом організаторів заходу та глядачів, а особливо, ставлення представників місцевої влади до галузі культури та рівень матеріально-технічного забезпечення міського Палацу культури і творчості. Сподіваємось, що ми ще не раз зустрінемось на культурній ниві Полтавщини та Лепетищини.

Категорії статті РДА: