Музика українських композиторів

Класичне мистецтво — живопис, поезія, література, музика — мають неповторний колорит, який надихає чуйна та весела, глибока та відверта українська душа.
Міра музичного смаку та змістовності здебільшого залежить від виконавця. Саме він має емоційним піднесенням та витонченістю захопити слухача та зробити це на рівні високої професійності.
26 січня 2018 року викладачі Великолепетиської дитячої школи мистецтв підготували концерт з творів українських композиторів. На сцені звучали музичні твори Мирослава Скорика, Ігоря Шамо, Любові Працюк, Семена Климовського, Констянтина Думитрашка, Анатолія Гайденко, Миколи Вілінського, та сучасні обробки українських народних пісень. В залі панувало відчуття єдності та добра. Створили їх зворушлива, характерна і тонка українська музика та її виконавці.

Ми живемо в країні, де чарівна природа створила неповторний світ краси. Велика українська земля має багату історію та надзвичайно виразну культуру. Співуча українська мова визнана однією з найгарніших у світі. Українські пісні, лагідні та зворушливі, драматичні та енергійні, нікого не залишають байдужими. 

Категорії статті РДА: