МИ ДАРУЄМО ЛЮДЯМ СВЯТО!

05 листопада 2019 року, напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, відділом культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації спільно з методичним кабінетом комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури» проведено святкову нараду директорів та художніх керівників сільських клубних закладів району.
На святковий лад всіх присутніх налаштували ведучі заходу - Олена Шеховцова та Наталія Дмитренко, які в жартівливій формі привітали усіх присутніх з професійним святом: -  «Адже так дивно влаштоване життя – що ніхто крім нас самих не знає, як  зробити свято! І навіть це свято, як і будь-які інше, ми повинні влаштовувати собі самі. Тому і вирішили влаштувати скромне, але свято, для себе!»
Присутній на святкуванні голова районної державної адміністрації Віремейчик Анатолій Миколайович звернувся з привітальним словом до працівників культури: «Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва – свята тих, для кого творчість, духовність, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Ваша професія – особлива, адже Ви покликані дарувати радість, лікувати душі, наповнювати серце високими почуттями, вчити розуміти прекрасне».
Анатолій Миколайович за самовіддану творчу працю, популяризацію народного мистецтва, неповторність, невичерпну енергію, невтомне плекання джерела духовності, правди і краси та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва вручив грамоти голови районної державної адміністрації: Кокляр Світлані Анатоліївні, керівнику дитячого вокального колективу комунального закладу «Великолепетиський районний Будинок культури», Доброву Андрію Івановичу, художньому керівнику Князегригорівського сільського Будинку культури, та Веденко Наталії Анатоліївні, художньому керівнику Катеринівського сільського Будинку культури. Окремо Анатолій Миколайович відзначив грамотами голови районної державної адміністрації колективи Катеринівського, Рубанівського, Демидівського та Князегригорівського сільських Будинків культури. Грамотами голови Великолепетиської районної ради було нагороджено директора КЗ «Великолепетиський районний будинок культури» Руслана Атаєва та директора ПКНЗ «Великолепетиська дитяча школа мистецтв» Ірину Березань.
Продовжився захід вітальними словами від начальника відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Вітковської Олени Миколаївни, яка зазначила: «Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими  досягненнями. Численні фестивалі, конкурси, імпрези додають мистецької слави Лепетищині. Аматорські колективи та окремі виконавці гідно представляють громаду Великолепетиського  району далеко за її межами», та від усього серця побажала своїм колегам, культпрацівникам: творчого неспокою, громадської активності, таланту аматорів сцени та народних майстрів, щедрих творчих ужинків та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.
Грамотами відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації    з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного  мистецтва за уміння донести культуру до кожного серця, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличувати  Лепетищину, рідну Україну були нагороджені: Опалатенко Людмила, художній керівник Демидівського сільського Будинку культури, Щербак Олена Сергіївна, керівник танцювального колективу Князегригорівського сільського Будинку культури, Клецько Інна Анатоліївна, директор Великолепетиського селищного Будинку культури, Ходос Віктор Павлович, керівник духового оркестру, Дмитренко Наталія Володимирівна, художній керівник, та Шеховцова Олена Степанівна, провідний методист Великолепетиського районного Будинку культури.
Від урочистих хвилин перейшли до жартівливих вітань – знамениті лепетиські кумасі Олена Шеховцова та Наталія Дмитренко поділилися з присутніми гостями своїми пригодами під час святкування професійного свята, викликавши гучні оплески та щирий сміх.
Не обійшлося  і без оригінальних  несподіванок та сюрпризів. Від відділу культури, молоді та спорту кожен керівник отримав оригінальну характеристику, в якій визначено характерну особливість, родзинку, і саме ці родзиночки були відзначені у номінаціях: «Міс Чарівність» - Світлана Рогинська, Міс Пунктуальність» - Світлана Агєєва, «Міс Екстрим» - Людмила Кацика, «Міс Доброта» - Ольга Бєляєва,  «Міс Грація» - Інна Клецко, «Міс Інтелект" - Олена Шеховцова, «Міс Позитив» - Світлана  Озембловська, «Міс Креатив» - Наталія Соболєва, «Міс Гламур» - Галина Заболотня, «Міс Інтрига» - Ганна Візнович та «Містер Задор» - Руслан Атаєв.
Кожен керівник від кожного творчого колективу сільських клубних закладів, передав креативне привітання колегам з професійним святом, лунали святкові вітання, пісні - переробки, гумор, дарувалися фото-колажі з цікавого «культурного» життя колег, вручалися сувеніри-обереги, подарунки і звичайно ж квіти.
Свято відбулось в теплій, родинній та творчій атмосфері!
В ході святкування також було обговорено ряд робочих питань: організація та проведення святкових концертних програм до Дня працівників сільського господарства; надано методичні рекомендації на тему «Методика проведення новорічних заходів» та надано інформаційно-методичні рекомендації щодо підготовки  річних звітів з жанрових направлень.
 
Хай радість осяває будні і свято,
Хай святістю зориться доброта.
І щастя вам, великого й багато,
На довгі – довгі сонячні літа!
 
 На останок всім колегам побажали щедрих творчих ужинків та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.