«Ми прагнемо миру!»

Зважаючи на виклики, які постали перед українським суспільством сьогодні перший урок для школярів у новому навчальному році присвячено темі, яка розкриє перед учнями проблему збереження миру в усьому світі.
Саме задля того, щоб показати масштаб небезпеки війни й можливості в її запобіганні підвести учнів до усвідомлення зовнішньої політики української держави в зміцненні миру на планеті формувати в учнів відчуття приналежності до України – мирної нації, усвідомлення вартості людського життя особистої відповідальності за мир у всьому світі завідувачем комунального закладу «Великолепетиська районна дитяча бібліотека» Тетяною Хребтовою та класним керівником 10 класу Наталією Юрченко 03 вересня  2018 року проведений єдиний урок «Ми прагнемо миру!».

Під час заходу юнаки та дівчата мали змогу висловити свої думки з приводу збереження миру  в усьому світі, розповіли про масштаб небезпеки війни й можливості її запобігання визначили позицію України в цьому питанні, пригадали історію воєн і становлення миру, проаналізували події й факти та спробували з’ясувати, хто має нести відповідальність за мир у всьому світі.
З великим задоволенням діти долучились до створення своєрідного ланцюга Миру з паперовими голубами, який був заповнений цінними думками присутніх.
Наприкінці заходу, в пам'ять про загиблих у всіх війнах і міжнаціональних конфліктах, тих, хто страждає від несправедливості й авторитарності, дітям і дорослим присутні присвятили Молитву Миру.
У той час, коли на сході нашої країни лунають постріли та проливається людська кров, тема Миру особлива. Цього дня ми низько схиляємо голову перед тими людьми, які мовчки крокують, підтримуючи найцінніше на цій планеті – мир, людське життя, право мати над головою мирне небо.
Хочемо побажати всім МИРУ, БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ і ЗАХИСТУ!

 
 

 

Категорії статті РДА: