МИ Є ЖІНКИ, І В ЦЬОМУ НАША СИЛА

Міжнародний жіночий день 8 березня - день урочистий, день радості і краси! Напередодні свята за давно заведеною традицією, проходять заходи, на яких сильна половина з особливою теплотою  підкреслють значущість жінки.
Так, 07 березня 2019 року в комунальному закладі «Великолепетиський районний Будинок культури» відбулась святкова концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню «Ми є жінки, і в цьому наша сила», організована та підготовлена спільними зусиллями відділу культури, молоді та спорту Великолепетиської районної державної адміністрації та методичного кабінету районного Будинку культури.
Перед початком святкового заходу жінок, які заходили до концертної зали, вітала зі святом начальник відділу культури, молоді та спорту Олена Вітковська, яка дарувала їм весняні квіти та привітальні листівки-сюрпризи.
Розпочав концертну програму цікавий дует ведучих у складі бувшого та теперішнього учасників драматичного колективу районного Будинку культури Гагіка Мкртчана та Даниїла Міщенка, які протягом святкового заходу лірично, ніжно, іронічно та жартівливо вітали жінок з чудовим святом – 8 Березня.
Гарними, теплими словами жінок привітав голова Великолепетиської районної державної адміністрації Анатолій Віремейчик, який вручив грамоти та подяки голови районної державної адміністрації та голови районної ради «За високий професіоналізм у професійній сфері та з нагоди Міжнародного жіночого дня»  кращим жінкам району у різних сферах діяльності.
Слова-вітання присутнім жінкам звучали від заступника селищного голови Олега Кислого.
Немає любові, сильнішої від материнської, немає ніжності, ніжнішої від ласки і клопотів материнських, немає тривоги, тривожнішої від безсонних ночей і незімкнутих очей материнських. Людство існує тільки тому, що існує материнська любов.
Чуттєві музичні номери, присвячені найдорожчій на світі людині – мамі, присутнім глядачам подарували соліст Іван Чмихало та дитячий квартет дитячої школи мистецтв (керівник Олена Понамарьова), дитячий вокальний ансамбль «Сім нот» районного Будинку культури (керівник Світлана Кокляр) та соліст селищного Будинку культури Володимир Мікула.
Зі святом весни та краси чарівних жінок в залі вітали талановиті солісти та творчі колективи районного Будинку культури: дитячий вокальний ансамбль «Роксоланочка», солісти Єгор Бойко, Аріна Слабко, Єлизавета Барієва (керівник Олена Токар), дитячі танцювальні колективи «Смайлики», «Імпульс» (керівник Олена Коноваленко), солісти Світлана Кокляр, Руслан Атаєв та вокальний дует «Кода»; солісти Центру дитячої та юнацької творчості Даша Рабовська та Софія Жураковська (керівник Світлана Кострова), ансамбль народних інструментів дитячої школи мистецтв (керівник Наталія Литвиненко). Чарівну музику на національному армянському інструменті «дудук» подарував Гагік Мкртчан, а місцевий гуморист Віктор Павленко (Хима) розважив публіку веселими гуморесками.
Українського жвавого колориту в святкову програму додали запальні кумасі Олена Шеховцова та Наталія Дмитренко. Своїми жартами про жіночу половину людства вони змусили щиро сміятися весь зал. Додав яскравого драйву й ансамбль української пісні «Мрія» районного Будинку культури (керівник Ганна Візнович), учасників якого щиросердечно привітав представник благодійного фонду Ігоря Колихаєва  та вручив святкові подарунки.
Не забули кумасі згадати і про ще одне свято – Масляну, адже саме цей тиждень вся Україна святкує, гуляє та їсть млинці. А за давнім звичаєм масляний тиждень називається «бабським», тому і свято видалось подвійним, було що святкувати веселими піснями та жартами! Смачними млинцями з сиром щедро частували і наших дорогих гостей у залі.
Наприкінці святкової концертної програми на десять з присутніх жінок в залі чекав приємний сюрприз, який був прихований у вітальних листівках з номерками, що вони отримали перед початком свята. Веселі кумасі викликали на сцену жінок, в номерах яких була цифра вісім і вручили сувеніри, виготовлені  руками майстрів  декоративного мистецтва.
По-весняному в теплій, приємні святковій атмосфері, насиченій гарними музичними вітаннями, жартами та позитивними емоціями пройшла концертна програма на честь найгарнішого створіння Бога – жінки!
Жіночий день нагадав про настання весни, про найкрасивішу пору року, де кожен новий день не схожий на попередній,  про час, коли запашна природа створює усі умови для нового життя і любові.
Будьте щасливі і кохані, любі жінки не лише в святкові дні, а щодня, щохвилини!