МИСТЕЦЬКА ТОЛОКА

12 вересня 2018 року ансамбль української пісні «Мрія» (керівник Ганна Візнович) Великолепетиського районного Будинку культури взяв участь в етно-культурному заході «Мистецька толока», яку проводив Херсонський обласний Центр народної творчості для учасників Всеукраїнської наради директорів обласних Центрів народної творчості.
Для учасників наради та гостей толоки були представлені різноманітні майстер-класи від майстрів народного мистецтва та виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва. Чудові ляльки та іграшки з текстилю представила Наталія Дмитренко, оригінальні вироби з кукурудзяного листя демонструвала Вікторія Караван. Цікавий майстер-клас з виготовлення універсального символу нашої української нації – Дідуха показала для присутніх на толоці гостей Вікторія Караван. Презентацію цього майстер-класу підготувала і провела провідний методист Великолепетиського районного Будинку культури Олена Шеховцова, а учасниці ансамблю української пісні «Мрія» додали гарного настрою глядачам своїм запальним та колоритним виступом.

Також, начальник відділу культури, молоді та спорту районної державної адміністрації Олена Вітковська, головний спеціаліст відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації Ганна Візнович та провідний методист  Великолепетиського районного Будинку культури Олена Шеховцова взяли участь у Всеукраїнській нараді директорів обласних Центрів народної творчості на тему «Інформаційно-методична діяльність клубних закладів в умовах децентралізації влади».

 

Категорії статті РДА: