На базі професійно-технічного училища № 22 проведено Презентацію навчального закладу «Робітнича професія — твій майбутній успіх»

Сьогодні ринок праці активно переорієнтовується і потребує кваліфікованих робітничих кадрів, проте в Україні й надалі все менше людей отримують професійну освіту, при цьому все більше зростає потреба у робітничих кадрах. Престиж робітничих професій суттєво зростає, а разом з ним зростають перспективи подальшого працевлаштування, статус кваліфікованого робітника в суспільстві відновлюється.
З метою розширення уяви про світ професій, знайомства з робітничими професіями, виховання поваги до людини праці, мотивації до праці та попередження молодіжного безробіття 28 листопада за ініціативи Великолепетиської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості на базі професійно-технічного училища № 22 проведено Презентацію навчального закладу «Робітнича професія — твій майбутній успіх». До участі у заході були запрошені учні 9-х класів загальноосвітніх закладів Великолепетиського району та особи з числа незайнятого населення. Учні відвідали навчально-виробничі майстерні, обладнані необхідним устаткуванням для отримання теоретичних знань та практичних навиків. Школярі побачили сучасні електронні засоби навчання, а також робочі зони із спеціальними тренажерами, які дозволяють отримати всі необхідні навички роботи. Також ознайомились з навчальними аудиторіями робітничих професій: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарської техніки та устаткування; електрозварник ручного зварювання; муляр; штукатур; лицювальник-плиточник. У заході взяла участь заступник директора, начальник відділу надання соціальних послуг Великолепетиської районної філії Херсонського ОЦЗ Бойко Світлана Володимирівна. Звертаючись до учнів, наголосила, що шкільна молодь зараз не лишається сам на сам з питаннями професійного самовизначення та професійної самореалізації, адже служба зайнятості проводить системну профорієнтаційну роботу зі шкільною молоддю і надає можливість кожному скористатися комплексом послуг для молоді. Наприкінці заходу господарі навчального закладу наддали можливість учням зануритися в атмосферу студентського життя.