На базі Великолепетиської філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці

Відповідно до Плану заходів щодо відзначення у Великолепетиському районі у 2018 році Європейського дня боротьби з торгівлею людьми 18 жовтня та рекомендацій Міністерства соціальної політики України щодо початку загальнонаціональної інформаційної кампанії, метою якої є привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, на базі Великолепетиської філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар на якому громадянам надано роз’яснення щодо видів і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки і допомоги потерпілим.
Присутнім наголошено на тому, що торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.
Зокрема, акцентувалася увага на тому, що робота за кордоном – ризик стати товаром, так як досить поширеними стали нелегальні сезонні поїздки на роботу за кордон. Наша країна плідно працює для запобігання торгівлею людьми. Але ми самі повинні бути уважними та обережними.
Учасники семінару мали змогу поставити запитання, які їх турбують та отримати на них відповідь.