На щотижневій апаратній нараді

27 липня 2020 року голова районної державної адміністрації Євген Холодар провів апаратну нараду за участю голови районної ради Тетяни Верховської, заступника голови районної державної адміністрації Олександра Трохименка, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
Особливу увагу під час наради було приділено питанням: запобігання виконання місцевих бюджетів, фінансування захищених статей видатків місцевих бюджетів, забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів; призначення та виплату субсидій, усіх видів соціальної допомоги; завершення збирання ранніх зернових у сільгосппідприємствах району різних форм власності; підготовки загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року в умовах карантину.
За результатами наради головою райдержадміністрації Євгеном Холодарем було надано ряд рекомендацій присутнім керівникам.
Після апаратної наради керівництво району та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району в режимі відеоконференції взяли участь у щотижневій обласній селекторній нараді з обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.