На щотижневій апаратній нараді

14 вересня 2020 року заступник голови районної державної адміністрації Олександр Трохименко провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів міністерств, відомств, установ, організацій району.
Олександр Трохименко заслухав керівників щодо поточної ситуації у галузях охорони здоров’я, освіти, культури, фінансової та соціальної сфери та пріоритетів у роботі протягом найближчого часу.
Особливу увагу під час наради було приділено питанням: запобігання занесенню і поширенню на територію району коронавірусу СОVID-2019; виконання місцевих бюджетів, фінансування захищених статей видатків місцевих бюджетів, забезпечення своєчасної сплати податків, внесення інших обов’язкових платежів; призначення та виплату субсидій, усіх видів соціальної допомоги; організації навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району в умовах адаптивного карантину.
За результатами наради заступником голови райдержадміністрації Олександром Трохименком було надано ряд рекомендацій присутнім керівникам.
Після апаратної наради керівництво районної державної адміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району в режимі відеоконференції взяли участь у щотижневій обласній селекторній нараді з обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.