На щотижневій апаратній нараді

11 січня 2021 року керівництво районної державної адміністрації та керівники структурних підрозділів райдержадміністрації в режимі відеоконференції взяли участь у щотижневій обласній селекторній нараді з обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області.
Після селекторної наради голова районної державної адміністрації Євген Холодар провів чергову апаратну нараду, на якій було підведено підсумки виконання завдань, запланованих минулого тижня, погоджено плани роботи на поточний тиждень та обговорено актуальні питання життєдіяльності району. Особливу увагу під час наради було приділено питанням запобігання поширенню на території району коронавірусу СОVID-2019 та організації навчально-виховного процесу у загальноосвітніх навчальних закладах району під час локдауну.
За результатами апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій присутнім керівникам.